СЛУЖБА, ЩО ЗАПОБІГАЄ БЕЗДОГЛЯДНОСТІ ТА БЕЗПРИТУЛЬНОСТІ ДІТЕЙ

Дата: 15.02.2023 15:46

У Путивльській громаді на обліку більше сорока дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та більше двадцяти дітей, що опинилась у складних життєвих обставинах.

У п'яти прийомних сім'ях виховується 15 дітей, та ще 37 дітей забезпечені опікою в тридцяти сім'ях опікунів або піклувальників.

У році, що минув, фахівці Служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради вели активну роботу, спрямовану на захист дітей.

9-ти дітям надано статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, під опіку влаштовано 4 дитини.

Працівники служби взяли участь у 41 судовому засіданні. До суду підготовлені та подані 5 позовних заяв про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

Протягом 2022 року провели 16 профілактичних рейдів з обстеження умов проживання дітей у 38-ми сім'ях.

Згідно з заявами та повідомленнями перевірені умови проживання 17 сімей, у яких виховується 25 дітей. Усі ці важливі питання залишаються на постійному контролі й у подальшому.

Приємно, що наші діти завжди відчувають увагу та захищеність. Неодноразово від міської ради, благодійників та від наших військових сім'ям з дітьми надавалася гуманітарна допомога продуктами, засобами гігієни, приладдям тощо.