СЬОГОДНІ ВИКОНАВЧИМ КОМІТЕТОМ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НА ЗАСІДАННІ РОЗГЛЯНУТО 35 ПИТАНЬ І ПРИЙНЯТО ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ

Дата: 15.02.2023 14:34

Заслухано звіти керівників комунальних підприємств і установ. Мова йшла й про виконання та затвердження галузевих програм.

«Робота з абонентами-боржниками по комунальних підприємствах, що надають послуги з ЖКГ, повинна проводитися постійно, а не час від часу. Кожен керівник повинен працювати на перспективу розвитку комунальних закладів. Тарифи для населення підніматися не будуть. Хтось думає про бізнес, міська рада - про громаду та її жителів», - підкреслив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Ретельно обговорено бюджетні питання. Напрями програми соціально-економічного розвитку переорієнтовані відповідно до викликів часу.

Костянтин Миколайович рекомендував провадити роботу з підприємцями стосовно легалізації заробітної плати.

«Усі зусилля об'єднуємо задля безпеки наших жителів і розвитку громади», резюмував міський голова.

Слава Україні!