ДЯКУЄМО ВСІМ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ ТА ПІДТРИМКУ

Дата: 13.02.2023 08:40

За сприянням Путивльської міської ради 350 осіб, які перебувають на обліку в «Центрі надання соціальної допомоги», сьогодні отримали чергову гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від волонтерів та благодійної організації "Сумка Самарянина ПРД".

У цей нелегкий для України час небайдужі люди роблять усе, щоб забезпечити населення, і тим паче діток, усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Колектив центру та жителі громади висловлюють слова щирої вдячності всім причетним за надану гуманітарну допомогу. Дякуємо за турботу, підтримку та ваші щирі й чуйні серця. Ми дуже це цінуємо й сподіваємося на подальшу співпрацю.

Разом до перемоги.