СТАНЬ ТИМ, ХТО ЗВІЛЬНИТЬ УКРАЇНУ

Дата: 08.02.2023 15:08

У бібліотеці проводиться інформаційно-просвітницька  робота  про набір добровольців до штурмових бригад «Гвардія наступу».

В Україні продовжують  формувати штурмові бригади «Гвардія наступу» для посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій. Найактивніше добровольці користуються сайтом storm.mvs.gov.ua, через який за пару днів  отримано майже 7 900 анкет. Безпосередньо до поліцейської бригади «Лють» добровольці відправили понад 2000 заявок. До штурмових бригад Національної гвардії, яких представлено найбільше, подано понад 4500 заявок, долучитися до бригади прикордонників «Сталевий кордон», станом на зараз, є понад 1200 бажаючих. На сайті     є інші  варіанти запису до  бригад  «Гвардія наступу» – телефон гарячої лінії, на якій можна проконсультуватися і отримати інформацію, куди прийти. Або ж подати анкету через Центри надання адміністративних послуг, перелік ЦНАПів також представлений на сайті. (Використана інформація  з Урядового веб –порталу органів виконавчої влади України.)

Долучайтеся до гвардії наступу!