ФАХІВЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КУ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОСТІЙНО ПРОВОДЯТЬ ПРОФІЛАКТИЧНУ РОБОТУ З СІМ'ЯМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 08.02.2023 14:32

Під час відвідування даних родин вони звертають увагу на профілактику вчинення домашнього насильства, протидію торгівлі людьми, інформують, як не постраждати від дій кривдників і шахраїв. Подібні відвідування дають можливість проконтролювати виконання сім'ями тих рекомендацій і алгоритмів, які були надані раніше.

Під час подібних візитів працівники установи не тільки розповідають про настання відповідальності за невиконання обов'язків по догляду за дитиною та вчинення домашнього насильства, а також інформують осіб, як не бути потерпілими та розірвати коло насильства.

У разі виявлення таких випадків ви можете звернутись:

Національна поліція України: 102

Урядова гаряча лінія: 15–47

Національна гаряча лінія попередження домашнього насильства : 116 123 (з мобільного) 0800 500 335 (зі стаціонарного)

Безоплатна правова допомога: 0–800–213–103

КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради : 05442 5 49 02