ЗУСТРІЧ З ПОЕТОМ

Дата: 07.02.2023 15:50

Сьогоднішнє засідання україномовного клубу було особливим. Відбулася творча зустріч з нашим колегою, членом Національної спілки письменників України , заслуженим журналістом України Анатолієм Луговським.

Анатолій Васильович завітав до нас з солідним доробком нових поетичних творів,  які він написав  з початку  повномасштабної війни росії  в Україні. У своїх віршах висловив єдине бажання всіх нас –  Україна переможе в цій несправедливій війні, виборе свою незалежність. Поет  прочитав понад 30 віршів, які буквально відгукнулися в серцях і душах  кожного присутнього.

У ході спілкування членами клубу також прочитані вірші з колективної поетичної збірки «Нескорена Україна» цієї ж тематики.

На завершення зустрічі присутні побажали Анатолію Васильовичу подальших творчих успіхів.

Підсумовуючи сказане, слід наголосити, що чергове засідання україномовного клубу було цікавим, відбулося в атмосфері взаєморозуміння та емоційного підйому.