ЛІТЕРАТУРНИЙ КАЛЕНДАР: « ТВОРЧІСТЬ ЮРІЯ ШОВКОПЛЯСА»

Дата: 06.02.2023 15:01

6 лютого виповнюється 120  років від дня народження Юрія Шовкопляса – українського письменника, прозаїка, журналіста відомого, зокрема, як автора  першого в українській літературі детективного серіалу. Більшість творів письменника оповідають про життя простих людей різного фаху. Ювіляр є автором багатьох збірок оповідань, повістей,романів: «Геній», «Пробудження вночі» , «Проникливість лікаря Піддубного», «Студенти», «Професор», «Договір на змагання», «Пригоди песика Джемки», «Лист», «Скажені вовки», «Весна над морем», «Проект електрифікації» , «Земляний похід»,«Починається юність»,«Завтра», «Інженери».

У фондах нашої бібліотеки є трилогія письменника «Людина живе двічі».  Це —   найбільший  твір Юрія Шовкопляса. За романом «Людина живе двічі»  був знятий художній фільм. Запрошуємо до бібліотеки ознайомитися з творчим доробком автора. Для пошуку інших видань радимо скористатися електронними ресурсами та традиційними картковими каталогами, які теж є в бібліотеці.