СИЛИ БЕЗПЕКИ Й ОБОРОНИ УКРАЇНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПОСИЛЮВАТИСЯ

Дата: 06.02.2023 13:00

«Гвардія наступу» - це професійні штурмові бригади МВС. Команди бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України.

Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».

У Державна прикордонна служба України вас чекають у бригаді «Сталевий кордон». А в Національна поліція України — у штурмовій бригаді «Лють».

Жодних тилових завдань. Тільки високоякісна підготовка, постійні тренування та участь в операціях на передовій.

Формування підрозділів уже триває. Основу нових бригад склали військовослужбовці та поліцейські, які мають значний бойовий досвід і героїчно проявили себе на передовій.

Це наші справжні герої.

Доукомплектовуємо бригади винятково з добровольців – високовмотивованих патріотів України.

Як долучитися?

Варіанти два: онлайн на storm.mvs.gov.ua або звернутися до відділення поліції 2 (м.Путивль). Для консультацій:  0663320682

Приєднуйтеся й до офіційного телеграм-каналу https://t.me/gvardiyanastup

Сучасна історія України пишеться зараз. Немає часу спостерігати. Долучайтеся до Гвардії наступу.

ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ.