ЗА БРАМОЮ ВІЧНОСТІ

Дата: 03.02.2023 13:17

3 лютого виповнюється 90 років від дня народження українського письменника культуролога, видавця  Романа Мироновича Корогодського (1933–2005). Він був одним із тих, хто творив  українську культуру впродовж майже половини останнього століття. Його ерудиція  в сфері мистецтва, музики, філософії, чи  літератури просто вражала.

Важко уявити культурний простір України без „Модерної літератури" Романа Корогодського, без його кіно- і  літературознавчих статей, без виступів на радіо й телебаченні, без його чесної громадянської позиції. Це  — "культуролог з людським обличчям», автор понад 400 статей, один із засновників серії "Українська модерна література", автор трилогії  «До брами світла» був активним учасником руху шістдесятників. Тож  завітайте до бібліотеки на знайомство з творчістю цікавого  українця  та багатогранної особистості.