ОБСТЕЖЕНО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Дата: 03.02.2023 11:48

Члени комісії з проведення обстеження будівлі КЗ СОР "Путивльський педагогічний коледж ім. С.В. Руднєва" за зверненням керівника цього закладу оглянули наявне приміщення для визначення можливості його використання як найпростішого укриття.

Раніше це приміщення не відповідало вимогам, зокрема, не мало другого аварійного виходу.

Колективом коледжу здійснено великий обсяг робіт з облаштування об'єкту, при цьому витримані санітарні та протипожежні вимоги.

Комісія констатує, що укриття приведено в готовність до використання за призначенням згідно з чинними стандартами, правилами та нормами щодо організації укриття в об'єктах споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти.