ІНФОРМУЄМО

Дата: 03.02.2023 11:31

Міністерством оборони України спільно з ТОВ “Елекс” та ТОВ “Разом Софтвер” було розроблено мобільний додаток «Джура».

«Джура» розроблено на противагу російським аналогам ДМБ-таймерів з метою убезпечити особисті дані українських військовослужбовців від можливого зловживання з боку ворога.

Крім відстеження часу, проведеного на військовій службі, застосунок містить ряд інших корисних функцій, таких як доступ до довідкової інформації, календар свят та визначних подій, перегляд новин, ведення нотаток, внутрішній чат, доступ до бази “Миротворець”, прослуховування радіо.

Можливості порталу дозволяють забезпечувати оперативний обмін спеціальною інформацією з користувачами через повідомлення. Портал слугує засобом підвищення рівня інформаційної безпеки, кібербезпеки та комунікації з особовим складом ЗСУ, аналітики та моніторингу.

Відео рекомендації та опис додатку:

Застосунок розповсюджується безкоштовно через авторизовані магазини мобільних застосунків Google Play Market та App Store.