ОПІКУНСЬКА РАДА: ЗАХИЩАЄМО ПРАВА НЕДІЄЗДАТНИХ ОСІБ

Дата: 31.01.2023 15:34

Рада створена при виконавчому комітеті Путивльської міської ради задля опіки над повнолітніми недієздатними, обмежено дієздатними та фізичними дієздатними особами громади, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

Таким особам за рішенням опікунської ради призначаються опікуни (піклувальники) або помічники, які виконують покладені на них обов’язки безкоштовно та мають повноваження приймати рішення щодо забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів підопічних.

До складу опікунської ради в Путивльській громаді залучені фахівці соціального захисту, охорони здоров'я, депутати, працівники виконавчого комітету міської ради, старости сіл.

На сьогоднішньому засіданні обговорили звернення однієї з соціальних установ області про захист майнових прав недієздатної особи - мешканки Путивльської громади.

Прийняли відповідне рішення.