ЛЕГЕНДА СПОРТУ НАШОГО КРАЮ

Дата: 27.01.2023 13:06

28 січня виповнюється 85 років  від дня народження Героя України, спортсмена- важкоатлета, найсильнішої людини планети 60-х років, нашого земляка, уродженця Краснопільщини —  Жаботинського Леоніда Івановича . Він прожив неповних 78 років, але за цей час устиг підкорити не один спортивний Олімп.

За свою спортивну кар’єру Леонід Жаботинський установив 19 світових рекордів, крім того, упродовж п’яти років володів титулом найсильнішої людини планети.  Він ніколи не «прогинався» під штангою, а міцно, впевнено і високо тримав її над головою, демонструючи силу і велич українського богатиря. Жаботинський був кумиром багатьох українців і навіть юного тоді ще Арнольда  Шварценеггера. Тематичні видання із фондів бібліотеки ознайомлять із легендою спорту Сумщини, цікавою біографією важкоатлета, де вміщено дуже багато сімейних  фото. Завітайте до бібліотеки, щоб дізнатися більше про свій край і про видатних особистостей, які його прославили.