ЄДИНА, СОБОРНА МОЯ УКРАЇНА

Дата: 24.01.2023 13:19

19-20 січня 2023 року відвідувачі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської долучилися до відзначення Дня Соборності України. Цей день символізує єдність земель України, підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити, ніякі вороги не зможуть нас здолати. 22 січня передбачає не лише пам’ять про минуле, а й  згуртованість  сьогодні, коли Україна продовжує боротьбу за соборність та незалежність.

Фахівці ІРЦ ознайомили діток з історією та значенням цього свята для кожного українця, підготували  цікаві тематичні завдання. Діти залюбки їх виконали, висловили любов до неньки-України та гордість за свій народ. отримали позитивні емоції.