ПРО ПРОВЕДЕННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ КУРСУ «АГРОСФЕРА»

Дата: 23.01.2023 09:36

Громадська організація «СвітОсвіт» у партнерстві з проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» оголошує набір вчителів на Програму курсів підвищення кваліфікації «Інноватори профільної середньої освіти: підготовка вчителів курсу «Агросфера».

Програма покликана створити стійку спільноту вчителів аграрних дисциплін, які стануть інноваторами у середній профільній освіті, забезпечать прикладне інтегроване застосування  навчальних предметів, створять учням умови для співпраці з потенційними роботодавцями, допоможуть школярам сформувати теоретичні знання та практичний досвід в аграрному секторі.

Вчитель, який пройде Програму, отримає комплект навчальних матеріалів (навчальну програму, навчальний посібник «Агросфера» для учнів 10-11 класів та методичний посібник з детальними конспектами занять) для впровадження курсу «Агросфера» та сертифікат, що засвідчить право викладання цього курсу у закладі освіти. Розроблені авторами навчальні матеріали курсу мають гриф ІМЗО МОН України «Схвалено для використання в освітньому процесі».

Старт Програми – 8 лютого 2023 року.

Формат підвищення кваліфікації – дистанційний.

Термін реалізації програми: 8 лютого – 5 квітня 2023 року.

Обсяг Програми – 60 годин, 2 кредити ЄКТС.

Для участі у Програмі необхідно заповнити анкету учасника.

Участь у Програмі безкоштовна за умови подальшого впровадження курсу «Агросфера» у закладі освіти.

Деталі за телефоном – 097-82-81-154 Катерина Немировська