22 СІЧНЯ — ДЕНЬ СОБОРНОСТІ
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Лише сильна держава та сильна влада може убезпечити націю від служіння чужим інтересам. Ось чому ми зобов’язані плекати ідеал власної соборної держави й віддавати йому всі свої сили та здібності. Об’єднавча акція УНР із ЗУНР 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні нам знову приходиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни.
Тож напередодні цього свята в нашій бібліотеці організована книжкова виставка «Соборна. Вільна. Сильна!». Видання, що представлені на ній допоможуть не лише краще пізнати історичний процес створення соборності нашої держави, а й сприятимуть піднесенню національної свідомості.