ПІД ГАСЛОМ «УКРАЇНА СОБОРНА. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!» ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ В ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 20.01.2023 14:11

Святкові урочистості пройшли в Путивльському будинку культури.

Привітали присутніх голова Конотопської районної державної адміністрації – керівник Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН та Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Своїми неповторними та проникливими виступами гостей свята вітали артисти Путивльського будинку культури, танцювальні колективи та вихованці дитячої музичної школи.

Соборність символізує те, що ми всі – це один народ, який жодні рубежі не зможуть розділити, адже серця мільйонів українців єдиним цілим б’ються одночасно.