ВИЛУЧЕНО ДИТИНУ З НЕБЛАГОНAДІЙНОЇ СІМ’Ї

Дата: 17.01.2023 12:28

Служба у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради приділяє особливу увагу дітям, які не отримують належного догляду в сім’ях.

Після чергового рейду з обстеження умов проживання родин з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, в одному з сіл громади, прийняте непросте рішення про вилучення дитини з сім’ї.

Ця дитина перебуває під наглядом з листопада 2021 року, за цей час систематичні профілактичні заходи щодо спонукання матері до належного виконання батьківських обов’язків позитивних результатів не дали. Тож на матір, яка зловживає алкогольними напоями, складено адміністративний протокол, а дитину вилучено.

Закликаємо свідомих громадян звертатися до поліціъ чи до служби у справах дітей, коли ви бачите жінку або чоловіка з маленькою дитиною в стані алкогольного сп’яніння. Ця ситуація вкрай небезпечна для здоров’я і навіть життя як дитини, так і дорослого. Діти стають свідками нещасних випадків, бійок і навіть загибелі батьків, що стає їм важкою емоційною травмою на все життя.

З приводу насилля та іншої антисоціальної поведінки – негайно повідомляйте поліцію.

Якщо є необхідність звернутися анонімно, то ваш дзвінок готові прийняти в службі у справах дітей.

Не будьте байдужими!

Це може врятувати життя!