КНИГА ПРО УСПІХ - ЖИВІ СТОРІНКИ ТУРНІРУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 2022

Дата: 17.01.2023 11:59

Наші розповіді про маленькі досягнення минулого року, які для нас важливі.

Загальними зусиллями, разом з однодумцями створили нашу першу КНИГУ ПОРТФОЛІО - історію першого повоєнного клубного благодійного турніру з КАРАТЕ у 2022 році.

Книга вийшла такою приємною на дотик, на вигляд, на якість та на зміст, що було складно зупинитися демонструвати.

Узагалі книга розміром 30х30см, а це разворот розміром 30 на 60 см з товстими аркушами (21 аркуш), справжньою дерев'яною обкладинкою, яскравими фотографіями та масою емоцій.

У книзі про важливу подію в житті юних спортсменів каратистів з повоєнної півночі Сумщини.

21 серпня 2022 року в Путивлі проходив благодійний ТУРНІР НЕЗАЛЕЖНОСТІ з карате до Дня Незалежності України.

Хлопці та дівчата від 4 років, більше 70 спортсменів із 4-х міст Конотопського та Шосткинського районів: Путивль, Глухів, Кролевець, Ямпіль змагились у двох дисциплінах: ката та куміте (двобої та формальні комплекси).

Усі учасники мали змогу відвідати класні краєзнавчі та природні локації від організаторів.

Під час яскравої культурної частини програми відбувся патріотичний ФЛЕШМОБ за участі всіх спортсменів та батьків - усі разом заспівали КАЛИНУ.

Були ксклюзивні медалі Путивльщини - таких точно більше ніде не знайдеш, тематичні грамоти – сертифікати, фотозони, буфет зі смаколиками.

Організатори заходу: Путивльська міська рада та ГО «Центр активного розвитку «ДОДЗЬО».

Дякуємо за справжню підтримку Путивльському міському голові Костянтину ГАВРИЛЬЧУКУ та депутату Сумської обласної ради Валерію ВОЛКОВУ.

Школа карате СК Самурай Центру ДОДЗЬО приймає новачків та спортсменів, дітей та дорослих.

Ми працюємо в Глухові, Путивлі, Кролевці:

спорт та розвиток,

для дітей від 4 років,

для молоді та дорослих,

у підготовлених умовах.

Зареєструватися та дізнатися подробиці можна за телефоном 0504631345.

Спочатку пробні заняття.

Дякуємо Богові й усім, хто з нами, за можливості виконувати нашу місію.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису