ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ПРО «КІБОРГІВ»

Дата: 16.01.2023 14:38

«Вони вистояли, не вистояв бетон», - фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців.

За цей час загинуло більше ста оборонців, серед яких Сергій АБРЮТІН, мати якого проживає в с.Мишутине Путивльської громади.

Бійці роти Сергія прикривали Донецький аеропорт - захищали як самі термінали, так і с.Піски, яке поряд із ним. Загинув Сергій Миколайович 29 грудня 2014 року в бою з російськими збройними формуваннями. Похований на Алеї слави в м.Суми.

Указом Президента України від 04 червня 2015 року № 311/2015, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Сергій Миколайович Абрютін нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Рішенням Сумської міської ради від 22 лютого 2017 року №1757-МР Сергію Миколайовичу Абрютіну присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми» (посмертно).

Вічна пам’ять і слава Героям.