В ІСНУЮЧИХ НИНІ В УКРАЇНІ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ ЗНАЧНА КІЛЬКІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ СІМЕЙ З ДІТЬМИ ПОТРЕБУЄ ПРАВОВОГО І СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ Й ДОПОМОГИ

Дата: 13.01.2023 15:15

Юристкою Путивльського бюро правової допомоги Тетяною СЄЛІНОЮ спільно з начальником служби у справах дітей Юрієм РАДІНИМ та головним спеціалістом служби Оленою ГУДІМОВОЮ проведено круглий стіл для координації спільних дій щодо надання правової допомоги сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Обговорено низку нормативно-правових актів, які були прийняті останнім часом Верховною Радою та Урядом та які покликані захисти права сімей з дітьми на період воєнного або надзвичайного стану.

Учасники зустрічі досягли домовленості щодо подальшої співпраці та налагодження взаємодії задля вирішення проблем із дотриманням прав сімей з дітьми, надання їм необхідної допомоги не тільки в умовах війни, а й у післявоєнний період.