ВІТАЄМО З НАЙЗАГАДКОВІШИМ СВЯТОМ – ЗІ СТАРИМ НОВИМ РОКОМ
Дата: 13.01.2023 14:51
Кількість переглядів: 378
Нехай він дійсно буде новим і принесе нові успіхи, починання, подарунки, радісні миті й щасливе мирне життя.
До вашої уваги виступ Катерини ВИСОЦЬКОЇ, учасниці народного аматорського фольклорного колективу "Ярославна" Комунального закладу "Путивльський будинок культури" виконавчого комітету Путивльської міської ради (керівник - заслужений працівник культури України Олена Черв'яцова).
https://www.facebook.com/watch/?v=874201720366352