ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ: ЦЕ ПОТРІБНО КОЖНОМУ, ЦЕ ПОТРІБНО УКРАЇНІ

Дата: 13.01.2023 13:10

«Право на вето – не може бути правом на вбивство!» - наголошують творці петиції «Геть РФ з ООН».

Росія — одна з п’яти постійних членів Ради безпеки ООН, разом з Китаєм, США, Францією та Великою Британією. Ці країни мають право вето. Росія застосовує його завжди на голосуваннях щодо України.

Створено сайт www.kickrussiaout.info, де зібрано доказову базу, наукові статті, інтерв’ю та інші матеріали, а також засновано на американській онлайн платформі «change.org» петицію «Kick Russia out of the UN», кількість підписантів якої вже більше 270 тисяч.

З поміж іншого, за сприяння місцевої влади в м.Бородянка Київської області на одній зі зруйнованих будівель розміщений банер із закликом вигнати росію із ООН та QR кодом, який веде на зазначену петицію.

Не будь байдужим, підпиши петицію – https://chng.it/xf6Kh5kNTz

Разом ми сильні!