СВЯТКОВІ ЗАНЯТТЯ

Дата: 11.01.2023 15:36

Перші в новому 2023 році заняття україномовного клубу, що функціонує при комунальному закладі «Путивльська публічна бібліотека», були особливими, можна сказати, святковими.

Саме так, святковими, бо були присвячені ознайомленню з народними звичаями та обрядами, що стосуються новорічних і різдвяних свят.

Цікаво, з детальними подробицями про все це розповіла викладач-волонтер Богданова Олександра Миколаївна.

Перед членами клубу постала славна, багатовікова побутова й релігійна культура українського народу. Захоплюючу розповідь викладача доповнила  своїм майстерним виконанням народних колядок і щедрівок активна  учасниця художньої самодіяльності Щербань Фаїна Іванівна.

На завершення занять бібліотекар читальної зали  Клівенкова Світлана Юріївна провела огляд тематичної літератури, де представлена широка інформація щодо народних звичаїв і обрядів новорічних  і різдвяних свят.

Одним словом, сьогоднішні заняття україномовного клубу були напрочуд цікавими й захоплюючими, а також корисними.