ЯК ОТРИМАТИ ВИТЯГ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ І ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Дата: 11.01.2023 11:25

З 27 грудня 2022 року відновлено доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань (далі - ЄДР), а з 6 січня 2023 року ФОПам надано можливість отримувати витяг з ЄДР на Порталі Дія.

Відтепер на Порталі Мінʼюсту отримати інформацію із ЄДР можливо виключно за умови ідентифікації особи електронним підписом.

При цьому, особа може здійснити як безоплатний пошук, так і сформувати платний витяг, який стане в нагоді при укладенні договорів, участі в тендерах, отриманні банківських послуг тощо.

Безкоштовний пошук

На Порталі Мінʼюсту оберіть послугу «Безкоштовний запит» https://cutt.ly/52gkijO

Зазначте про кого бажаєте отримати відомості:

фізична особа-підприємець;

юридична особа;

відокремлений підрозділ юридичної особи;

далі необхідно буде ввести дарі для пошуку:

ПІБ або РНКОПП фізичної особи-підприємця;

повне чи скорочене найменування або код ЄДРПОУ юридичної особи;

повне найменування або код ЄДРПОУ відокремленого підрозділу юридичної особи;

далі необхідно пройти ідентифікацію за допомогою електронного підпису та натиснути «виконати ідентифікацію».

потім потрібно натиснути «Детальніше» та ознайомитися із інформацією, яку шукали.

Як отримати витяг з ЄДР (платно)?

На Порталі Мінʼюсту:

Оберіть послугу «Платний запит» https://cutt.ly/W2gv8tk

Натисніть «Створити запит».

Пройдіть ідентифікацію за допомогою електронного підпису та натисніть «виконати ідентифікацію».

Оберіть вид документа:

витяг про фізичну особу-підприємця;

витяг про юридичну особу;

витяг про відокремлений підрозділ юридичної особи;

Введіть відомості для пошуку:

ПІБ або РНКОПП фізичної особи-підприємця;

повне чи скорочене найменування або код ЄДРПОУ юридичної особи;

повне найменування або код ЄДРПОУ відокремленого підрозділу юридичної особи;

Оберіть пункти, які потрібно внести до документа, оплатіть послугу (наразі вартість складає 100 грн.;

додатково може здійматися плата за банківські послуги).

Витяг стане доступний для перегляду і завантаження.

На Порталі Дія також можна отримати даний витяг:

Оберіть послугу «Витяг з ЄДР» та натисніть «Подати заяву» https://cutt.ly/h2bQHt1

Авторизуєтеся за допомогою можливих способів (BankID, Дія.Підпис, електронний ключ тощо).

Перевірте відомості про заявника та підтвердіть їх.

Оберіть спосіб оплати та оплатіть послугу. Розмір адміністративного збору становить 100 грн. Додатково може здійматися плата за банківські послуги.

За кілька хвилин витяг надійде на електронну пошту та буде доступним для перегляду і завантаження на Порталі у розділі «Послуги».

Важливо,на Порталі Дія витяг можна отримати лише щодо власного ФОП, на Порталі Мінʼюсту таких обмежень не встановлено.