ВИНИКЛО БАГАТО МІРКУВАНЬ І ОБГОВОРЕНЬ СТОСОВНО ПИТАННЯ ЗМІШАНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Дата: 11.01.2023 08:54

Змішана форма передбачає собою як дистанційне, так і очне навчання в школі за бажанням батьків.

За соціальним опитуванням, більша частина батьків учнів хоче відвідувати школи очно.

Відповідно до Конституції України кожен має право на вибір, тому таке право ми надаємо батькам школярів. Хто в якій формі бажає продовжувати навчання, так і отримує освітні послуги: одні йдуть до школи, інші продовжують дистанційно опановувати знання вдома в безпековій ситуації. «Прилетіти» може куди завгодно і в будь-яке місто нашої країни. Ми бачимо, що навчання відбувається майже всюди. Наша громада - не виняток.

Кожен сам обирає форму навчання для своєї дитини.

Були неодноразові звернення до Путивльського міського голови від батьків щодо запровадження очної форми навчання. Ми маємо підтримувати думку не тільки одних. Надаємо альтернативу.

Якщо виявлено якісь ознаки примусу, звертайтеся до міської ради. Буде проведена робота з тими, хто це робить. Винні отримають покарання.

Слідкуйте за офіційними повідомленнями.

Віримо ЗСУ.

Разом до перемоги.