КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «ШКОЛИ В ПУТИВЛІ ЗАКРИВАТИ НЕ ПЛАНУЮ»

Дата: 11.01.2023 08:09

Одна брехлива фейсбучна сторінка час від часу зухвало перекручує факти та розповсюджує нісенітниці, чим безпідставно збурює громадян.

Наразі тема "Мер Путивля не виключає закриття ще однієї школи в Путивлі" запущена ними на деяких обласних ресурсах.

«Пояснюю, що у своєму виступі на останній сесії я наголошував на тому, що, можливо, наступного року доведеться вчергове міркувати, як оптимізувати, зокрема, освітню мережу», - акцентував Костянтин Миколайович.

Тож про закриття шкіл, та ще й у Путивлі мови не йшло.

Оптимізація ж освітньої мережі означає будь-які зміни, що призводять до більш ефективного використання освітніх ресурсів, особливо ті зміни, які дозволяють збільшити наповнюваність класів та скорегувати співвідношення "учень-вчитель". Над цим ми постійно й працюємо.

«Прошу громадян не вестися  на брудні фальсифікації, а довіряти фактам і офіційним джерелам», - резюмував міський голова.

Для тих, кому цікаво, можна переглянути відеозапис сесії за посиланням