РУБРИКА "ЧИТАЮ І РОЗПОВІДАЮ"

Дата: 09.01.2023 13:40

Звернення автора до читачів!

Дорогі друзі! Якщо Ви читали повість "Одиниця "з обманом", то, мабуть, пам'ятаєте четвертий "Б", про який його класний керівник Ліна Митрофанівна говорила: "Мій четвертий "Б"-неможливий!.. Мій четвертий "Б"-найкращий!.. Мій четвертий "Б" доведе мене до інфаркту!.. Мій четвертий "Б" тільки й тримає мене на світі!.."

Але там, де є четвертий "Б", неодмінно мусить бути і четвертий "А". Бо де ж це чувано, щоб клас "Б" у школі був, а класу "А" не було.

І я вирішив написати ще одну повість - про четвертий "А". І написав "П'ятірку з хвостиком", повість, де на Вас чекають одразу дві таємниці.

"П'ятірку з хвостиком" і "Одиницю "з обманом" об'єднав я у повість-дилогію, тобто у повість, яка складається з двох частин.

ВСЕВОЛОД НЕСТАЙКО

І вже, наш Іван Конюх прочитав "П'ятірку з хвостиком" і Вам рекомендує!