РІЗДВЯНІ СВЯТА

Дата: 06.01.2023 13:49

Зима… За вікном холод і мороз, а в оселі ледь чутно потріскують запалені свічки. Будинок сповнений смолистим ароматом хвої, а на святковому столі — кутя. Здалеку долинають звуки колядки…Святий вечір 6 січня та Різдво 7 січня — це одні з найважливіших свят року. Їх ми чекаємо з нетерпінням і трепетом, до них готуємось заздалегідь. З дитинства і на все життя це одні з найулюбленіших наших свят. Ось і сьогодні до нашої бібліотеки завітали маленькі колядники, які привітали  всіх з Різдвом Христовим, виконавши одну з найвідоміших українських колядок «Добрий вечір тобі, пане господарю», а натомість отримали солодощі та подарунки. Пропонуємо ознайомитися з виданнями з даної тематики, що зберігаються у фондах нашої бібліотеки.