6 СІЧНЯ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 85РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА, ПРОЗАЇКА, ПЕРЕКЛАДАЧА, ЛІТЕРАТУРОЗНАВЦЯ, ПРАВОЗАХИСНИКА, ДИСИДЕНТА ВАСИЛЯ СЕМЕНОВИЧ СТУСА

Дата: 05.01.2023 14:46

Він один з найактивніших представників українського культурного руху шестидесятників. По праву вважається одним із найвизначніших поетів двадцятого століття. «Дорога долі Василя Стуса» - під такою назвою сьогодні  в бібліотеці проведена літературна стежка. Тяжкою була дорога долі поета, сповнена добра, любові, діянь заради України. Поет жив Україною, марив нею на чужині.          Ця всепоглинаюча любов була смислом його життя і відчувалася в кожній поетичній збірці. Про це в ході заходу працівники бібліотеки розповіли користувачам та ознайомили з літературою, яка розкриває трагічну долю поета.  В. Стус вірив, що повернеться до свого народу дорогою вдячної пам’яті: «Народе мій, до тебе я ще верну. Як в смерті обернуся до життя своїм стражденням і незлим обличчям. Як син, тобі доземно уклонюсь і чесно гляну в чесні твої вічі, і в смерті з рідним краєм поріднюсь.»