ЧЕРГОВА ДОПОМОГА

Дата: 05.01.2023 15:48

5 січня працівники служби у справах дітей, відділу з питань соціального захисту та охорони здоров'я виконавчого комітету Путивльської міської ради організували видачу продуктових наборів сім'ям, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, прийомним сім’ям, сім'ям опікунів/піклувальників. Також продуктові набори отримали діти, які опинились у складних життєвих обставинах.

Ця благодійна акція стала можливою завдяки співпраці з нашими партнерами - міжнародної фундації AVSI.

Дякуємо. Сподіваємось, що така підтримка дозволить не лише дещо заощадити бюджети родин, але й додасть впевненості в тому, що вони не залишаються наодинці зі своїми проблемами.

Підтримка незахищених верств населення в Путивльський міській раді триває на постійній основі.

Віримо в Україну.