ВІДДІЛ ЖКГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 25.11.2022 15:00

Протягом 14-25 листопада 2022 року виконані роботи: проведено ремонт покрівлі адмінприміщення по вул.Першотравнева, 84. Продовжено ліквідацію аварійних, фаутних і сухостійних дерев у с.Руднєве, с.Кардаші, м.Путивль.

У селі Кардаші ліквідовано три дуже великі аварійні дерева, які загрожуали життю людей, будівлям і руху автотранспорту. Заготовлено та доставлено до котелень 80 м3 дров. Бригадою відділу ЖКГ проведено розчищення автодороги від порослі до с.Пруди загальною протяжністю 800 м.

Продовжилися роботи з упорядкування колодязної системи. Зробили ремонт та встановили надбудову на колодязі за адресою вул.Свободи, 64, вул.Горького, 29.

За вказаний період було ліквідовано пориви водогонів у селах Кочерги та Сімейкіне. Виконавці робіт – «Райсількомунгосп».

У звязку з погодними умовами з 17.11.2022 проводилося розчищення та посипання піщано-сольовою сумішшю доріг і тротуарів.

Бригада відділу з виконання суспільно корисних робіт брали активну участь у погрузці, розгрузці та фасуванні гуманітарної допомоги, яка надходить до громади.

Дякуємо всім, хто з нами, працюємо на користь громади.