ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 31.12.2022 13:30

Щиро вітаю з прийдешніми новорічними святами.

Зустрічаючи 2022-й рік, ми мріяли про буденні речі, та війна змінила наші сподівання. Дякую кожному, хто допомагав і допомагає громаді, хто підтримує військових, рідних, близьких і сусідів. Це вкрай важливо.

Нехай мрії та очікування від Нового року здійсняться й стануть початком розвитку та розквіту громади й країни. Нам разом вистачить рішучості, наполегливості до пошуку розумних рішень.

Хай 2023-й рік буде щедрим на добрі справи та здобутки, виправдає всі наші найзаповітніші надії і прагнення. Упевнений, такі сподівання реальні. Наперекір викликам та тривогам, які вже постукали в наші двері чи ще чекають за порогом, вони здійсняться, якщо згуртуємося спільною думкою та метою і підемо далі шляхом консолідації зусиль.

Бажаю, щоб найзаповітніша мрія про перемогу України обов'язково здійснилася. Зичу нашим захисникам і захисницям сил, козацького духу та наснаги для її втілення.

Нехай Різдвяна зоря об’єднає всіх нас: і тих, хто зустрічає ці свята вдома в родинному колі, і тих, хто далеко від рідної домівки.

Зичу всім великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів і близьких людей поруч.

Нехай новорічні та різдвяні свята принесуть мир і спокій у кожну домівку.

З Новим роком і Різдвом Христовим, громадо.

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК