СВЯТО ДЛЯ ДІТОК

Дата: 19.12.2022 15:21

День Святого Миколая — особливе свято, на яке з нетерпінням чекають діти. Святий Миколай безмірно любив людей і цінував кожного. Саме з нього в Україні традиційно розпочинається цикл зимових свят.

19 грудня 2022 року чарівна казка завітала і до вихованців Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області. У святково оформленій залі центру діти із задоволенням танцювали, розповідали вірші, прикрашали ялинку м’якими іграшками, виготовленими власноруч фахівцями центру, створювали сніжинки, гралися та фотографувалися. А коли Святий Миколай вручив малечі смачні подарунки, радості дітей не було меж.

Усі учасники свята дуже вдячні Путивльській міській раді та особливо голові Костянтину Миколайовичу за солодкі подарунки, турботу, також шлють вітання з Новорічними та Різдвяними святами!