ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 20.12.2022 11:17

Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування навчальних закладів  Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва та  Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими (далі – громадське обговорення).

1. Найменування організатора громадського обговорення: Путивльська міська рада.

2. Мета проведення громадського обговорення: забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Путивльської міської ради, вивчення думки громадськості щодо перейменування щодо перейменування навчальних закладів Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва та  Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими шляхом прибирання з назв імен осіб, які були військовими та іншими діячами часів радянського минулого.

До робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради надійшли звернення колективу Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва від 15.11.2022 № 05-08/76 та колективу і батьківського комітету Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими від 11.11.2022 № 06-08/157 з приводу дерусифікації найменувань навчальних закладів.

За результатами засідання робочої групи  з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при Сумській обласній адміністрації від 22.09.2022 відповідно до протоколу рекомендовано перейменувати вищезазначені навчальні заклади  шляхом прибирання назв імен осіб, які були військовими та іншими діячами часів радянського минулого.

Колективи Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва, Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими та батьківські комітети висловилися проти перейменувань навчальних закладів.

З метою визначення громадської думки з даного питання, за результатами засідання робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради, рекомендовано Путивльській міській раді провести громадське обговорення.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію: робоча група з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради.

4. Дата, місце, час початку проведення громадського слухання у форматі зустрічі з громадськістю щодо перейменування навчальних закладів Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва та  Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими шляхом прибирання з назв імен осіб, які були військовими та іншими діячами часів радянського минулого: о 10.00 годині 04 січня 2023 року в актовій залі Путивльської міської ради за адресою: Сумська область, Конотопський район, м. Путивль, вул. Князя Володимира, буд. 50.

Реєстрація учасників громадського обговорення буде проводитися 04.01.2023 з 9.40 до 9.55.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень): Путивльська міська рада, поштова адреса: вул. Князя Володимира, 50, м. Путивль, Сумська область, 41500, телефон:  (05442) 5-13-32, Е-mail: lenavk21@ukr.net .

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються виконавчого комітету Путивльської міської ради у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, в строк до 04.01.2023.

6. Прізвище та ім’я осіб, визначених відповідальними за підготовку громадського обговорення: Воронов В.В. - заступник Путивльського міського голови, голова робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради,    Старожилова О.О. -  секретар робочої групи з дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради, провідний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 2 календарних днів. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради.