ПОТУЖНА ПІДТРИМКА

Дата: 22.12.2022 10:02

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав сьогодні енергетиків з професійним святом.

«Шановні працівники енергетичної галузі Путивльщини, щиро дякую за ту роботу, яку виконуєте щоденно, іноді в неймовірних умовах. Ви справжні герої. Дуже часто ризикуєте власним життям, забезпечуючи подання електроенергії до домівок наших жителів, наближаєте довгоочікувану перемогу», - відзначив посадовець.

З самого початку повномасштабного вторгнення рф енергетики Путивльщини "були на місці", працювали задля громади.

Костянтин Миколайович побажав родинам енергетиків здоров'я, витримки, наснаги, благополуччя та миру.