ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.12.2022 15:12

На 36-му пленарному засіданні депутати розглянули 50 питань.

«Найголовніше питання про бюджет громади на 2023 рік прийнято одноголосно. Дякую розробникам і депутатам», - підкреслив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Затверджено бюджет громади на 2023 рік із доходною частиною загального фонду 82,3 млн. грн.

Перейменовані вулиці та провулки, які несли в собі назви тоталітарного минулого. Деяким, зокрема, повернуті історичні назви, деякі відтепер будуть називатися на честь відомих українських діячів. Замість Першотравневої - Героїв Путивльщини.

Виділені кошти на виплату матеріальної допомоги жителям громади.

Внесено зміни до профільних програм.

Прийнято галузеві програми на 2023 рік.

Затверджено Положення про список присяжних Путивльського районного суду.

Розглянуто більше двадцяти земельних питань.

Підтримано звернення про ветування ЗУ № 5655, що передбачає реформу містобудування.

Сесійне засідання тривало за відсутності електроенергії, але це не вплинуло на злагоджені й конструктивні рішення депутатів.

«Висловлюю депутатам міської ради, які протягом року підтримували рішення щодо підтримки громади. Рік не простий: деякі питання розвитку відтерміновано до перемоги.

Багато змін до бюджету та профільних програм приймалося з метою оборонних заходів. Перед розглядом працівники виконавчого комітету та депутати ретельно опрацьовували всі питання розгляду в комісіях.

До нового бюджетного року підходимо з надією, що зможемо працювати на розвиток Путивльської громади спільними зусиллями», - констатував Костянтин Миколайович.