ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 09.12.2022 15:39

Станом на 09.12.2022 державні продуктові набори отримали 5289 домогосподарств.

12.12.2022 допомога буде надаватися жителям проспекту Іоанна Путивльського, провулків Грунський та Слобідський.

13.12.2022 - проспекту Іоанна Путивльського, провулків Садовий, Студентський, Шевченка.

14.12.2022 - проспекту Іоанна Путивльського, вулиць Будівельників, Дружби, Поліська.

15.12.2022 - проспекту Іоанна Путивльського, вулиць Челюскіна, Чкалова, Чехова, провулків Челюскіна, Чехова.

16.12.2022 - вулиць Спортивна, Слобідська, Садова, провулку Лісний.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА БУДЕ НАДАВАТИСЯ СУВОРО ЗА ГРАФІКОМ.

Гуманітарна допомога надається з розрахунку 1 пакет на 1 з членів родини.

За гуманітарною допомогою можна звернутися особам, які зареєстровані в м.Путивль і постійно проживають за місцем реєстрації.

Гуманітарну допомогу можна отримати в приміщенні Путивльського ліцею № 2. У зв'язку з низькою температурою повітря видача здійснюється з 09:00 до 14:00.

При собі ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно мати оригинали наступних документів: паспорт, ідентифікаційний код (додаток № 13 до ID картки).

У разі оголошення повітряної тривоги або загрози артобстрілу, видача гуманітарної допомоги здійснюватися не буде з питань безпеки населення.