ОЧІ НАШОГО НЕБА

Дата: 30.11.2022 15:00

30 листопада у військово-професійному календарі України – День відзначення військовослужбовців та працівників радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.

Це професійне свято тих, хто ось уже десятий місяць поспіль від початку російського вторгнення в нашу країну є очими й оголеними нервами системи протиповітряної оборони держави, хто виявляє, відстежує та супроводжує ворожі літаки, гелікоптери, ракети та безпілотні літальні апарати й передає бойову інформацію вогневим засобам для їх знищення. Робота фахівців радіотехнічних выйськ невидима для широкого загалу й не афішується, про них мало знімають героїчних сюжетів, як про льотчиків чи зенітників, проте потрібно розуміти, що за кожним збитим ворожим літальним апаратом – пильність і професіоналізм, а іноді – і життя воїнів-локаторників. Вони цілодобово сканують небо над Україною виявляючи ворожі цілі і рятуючи сотні тисяч людських життів.  В читальній залі нашої бібліотеки експонується виставка-подяка воїнам  всих рівнів. Низький уклін захисникам, повного звільнення від окупантів нашої Батьківщини. Слава Україні!