ДЯКА ЗА ГЕРОЇЗМ І МУЖНІСТЬ

Дата: 06.12.2022 14:00

Сьогодні Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав особовий склад 33 окремого стрілецького батальйону та  3-го відділення Конотопського ТЦК та СП зі святом – Днем Збройних Сил України.

«Вдячний хлопцям за щоденний захист, можливість відчувати себе в безпеці.

Дякую за героїзм, мужність, відданість і патріотизм, які ви проявляєте  при виконанні своїх обов’язків на військовій службі.

Ви довели, що міцна та сильна армія – це, безперечно, запорука розбудови міцної держави та місцевого самоврядування», - зазначив під час привітання Костянтин Миколайович.

Найкращі відмічені відзнаками, але це ні в якому разі не применшує важливість кожного воїна.

Зі святом.

Слава Україні!