У НАШОМУ ЦЕНТРІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НІХТО НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ УВАГИ

Дата: 05.12.2022 09:35

Ми надаємо послуги особам похилого віку, діткам та дорослим людям з інвалідністю, малозабезпеченим, одиноким та багатодітним родинам, внутрішньо переміщеним – усім, хто потребує нашої допомоги. Якщо середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім'ї не перевищує 4186 грн. або людина є інвалідом 1 групи, то всі послуги Центру надаються безоплатно. Якщо дохід від 4186 до 8372 грн., то буде встановлена диференційована оплата.

По-перше, це послуга догляду вдома, яка надається соціальним робітником за місцем проживання особи. У відділенні натуральної допомоги можна отримати послугу перукаря або замовити прання білизни, вибрати речі та взуття б/в або ковдру, скористатися пунктом прокату засобів реабілітації (ходунки, ролатори, милиці тощо).

У відділенні денного перебування можна організувати дозвілля: заняття фізкультурою, масаж, заняття на комп'ютері, спілкування в клубі "Посиденьки" або отримати допомогу на індивідуальному занятті з психологом.

Приходьте, і ми надамо вам допомогу.

Чекаємо за адресою: м.Путивль, проспект Іоанна Путивльського, 93А. Телефон для довідок (05442) 54902.