ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 02.12.2022 16:03

Станом на 02.12.2022 державні продуктові набори отримали 4502 домогосподарства.

05.12.2022 допомога буде надаватися жителям наступних вулиць: Набережно-Сеймська, Нова, Перший садовий проїзд, Пушкіна, Сеймська, Сумська, Північна, Кооперативна; провулків: Новгородський, Сеймський;

06.12.2022 вулиць: Новосельська, Партизанська; провулків: Різницький, Пугачова, Георгія Козаченка;

07.12.2022 вулиць: Соборна, Свободи, Ковпака;

08.12.2022 вулиця Першотравнева;

09.12.2022 вулиця Першотравнева; провулків: 8 Березня, Болотнікова, Коренева, Баранникова.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА БУДЕ НАДАВАТИСЯ ЗА ГРАФІКОМ.

Гуманітарна допомога надається з розрахунку 1 пакет на 1 з членів родини.

За гуманітарною допомогою можна звернутися особам, які зареєстровані в м.Путивль та постійно проживають за місцем реєстрації.

Гуманітарну допомогу можна отримати в приміщенні Путивльського ліцею № 2. У зв'язку з низькою температурою повітря видача здійснюється з 09:00 до 14:00.

При собі ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно мати оригинали наступних документів: паспорт, ідентифікаційний код (додаток № 13 до ID картки).

У разі оголошення повітряної тривоги або загрози артобстрілу, видача гуманітарної допомоги здійснюватися не буде з питань безпеки населення.