ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 01.12.2022 15:01

Хоча День працівників прокуратури України офіційно відзначати почато у 2000 році, історія розвитку прокуратури сучасної української держави йде з 1991 року. Саме 1 грудня цього року ухвалено Закон  «Про прокуратуру». Символічно, що прийняття співпало з  загальнонаціональним референдумом щодо проголошення незалежності України.

Вітаючи з професійним святом працівників Путивльського відділу Конотопської окружної прокуратури, Путивльський міський голова костянтин ГАВРИЛЬЧУК побажав завжди залишатися потужним щитом істини в будь-яких питаннях.

«Зичу витримки, мужності, впевненості, поваги та рішучості. Нехай кожна справа має справедливе завершення. Рідні та близькі дарують тепло та затишок. Зі святом», - акцентував посадовець.