ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 29.11.2022 13:20

Через ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру в Сумській області, як і по всій країні, розгортається мережа «Пунктів незламності». Це місця, де за будь-яких умов завжди буде тепло, вода, освітлення, мобільний зв'язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, забезпечення мам та дітей, аптечки. У подальшому планується дообладнати ці пункти системами супутникового зв’язку Starlink. Наразі працює сайт, на якому кожен може знайти найближчий для себе «Пункт незламності» (nezlamnist.gov.ua).

Власники бізнесу, які мають можливість організувати та обладнати «Пункт незламності» для громадян, можуть заповнити анкету й подати заявку для відкриття такого пункту на вищевказаному сайті за посиланням: http://surl.li/dvaij.