ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ПИТАНЬ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ І ПРОВУЛКІВ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІДБУДУТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

Дата: 29.11.2022 08:43

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць і провулків у населених пунктах громади, враховуючи рекомендації робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету Путивльської міської ради від 23.11.2022 № 159 «Про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Путивльської громади» громадські слухання відбудуться 30 листопада 2022 року о 10.00 у актовій залі Путивльської міської ради.

Нагадуємо, що свої пропозиції щодо перейменування об’єктів топоніміки можна вказати у спеціальній гугл-формі за наступним посиланням: