ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО

Дата: 26.11.2022 14:19

Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України.

Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Сьгодні в Путивльській громаді вшанували пам’ять померлих від голоду, запаливши свічки та лампадки. Присутні голова громади Костянтин ГАВРИЛЬЧУК разом з військовослужбовцями та представниками органів місцевого самоврядування вшанували пам’ять безневинно убієнних хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932−1933 років.