ЩИРО ДЯКУЄМО, ПОДЯКУЙ І ТИ

Дата: 24.11.2022 13:42

24 листопада у багатьох країнах світу відзначається  День подя́ки. Свято переважно пов`язане із закінченням сільськогосподарських робіт. Всі дякують за допомогу у вирощенні врожаїв та всіх досягнень у роботі протягом року.

Окрема подяка сьогодні  нашим захисникам і захисницям. Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви  ціною свого здоров’я та  життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, усім тим, хто не залишає нас без світла й тепла, готує стратегічні запаси, за волонтерську діяльність, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати.    Ми дякуємо вам  за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її цілісність та недоторканість, її гідність. Ми всі прагнемо миру! Слава Україні! Слава Героям!