З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2022 15:25

Сьогодні ми відзначаємо важливу дату, пов’язану з новою історією України - День Гідності та Свободи, заснований на честь двох революцій, Помаранчевої і Революції Гідності.

Тепер ми розуміємо, що перший Майдан – то був перший бій за нашу справжню незалежність. І що під час другого Майдану саме почуття національної гідності, помножене на незламну волю до Перемоги, змусило українців йти до кінця. І от ця гідність, і ця воля ведуть наш народ до Перемоги й сьогодні, у повномасштабній війні з кремлівським агресором.

У Путивльській громаді сьогодні з великою шаною керівництвом були покладені квіти до братської могили воїнів-захисників Батьківщини.

Зичимо нам усім тримати стрій і робити кожен на своєму місці все можливе для досягнення найзаповітнішої мети кожного українця.

Вистояли на Майдані – переможемо й у повномасштабній війні.