СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ, ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПОДІЙ В ІСТОРІЇ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ, ЩО ЗМІНИЛИ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ ТА ДЕРЖАВИ

Дата: 21.11.2022 08:09

Ми вшануємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору.

Український народ  показав усьому світу свою нескорену та незламну душу, обиравши для себе такі найвищі цінності, як честь, гідність, свободу.

Ми разом з усією Україною схиляємо голови та вшановуємо світлу пам’ять Героїв, що віддали свої життя за справедливість і бажання жити в європейській країні.

Нині український народ знову об’єднаний у боротьбі над російською навалою, наші захисники та захисниці хоробро боронять рідну землю від окупантів, захищаючи українські кордони.

У цей день ми щиро зичимо кожному бути непорушними у своїх переконаннях, сміливими в здійсненні задумів, злагоди і непохитної віри у свою державу та перемогу.

Усе буде Україна.

Путивльський міський голова                        Костянтин ГАВРИЛЬЧУК