ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ВИМОГА СУЧАСНОСТІ

Дата: 16.11.2022 15:16

Ухвалення 16 листопада 1995 року Декларації принципів терпимості, поклало початок відзначенню в  усьому світі Міжнародного дня толерантності  В Україні проживають люди  134 національностей, кожна має свою самобутню культуру, історію, традиції. Тому толерантність – це здатність приймати без агресії  інший спосіб життя, це терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, культури і звичаїв

Публічна бібліотека  – це територія толерантності, своєрідна локація спілкування, адже сюди може прийти кожен, незалежно від соціальної належності, національності, релігійних поглядів, належності до певної культури, і почуватися повноцінним і рівним.  Тож запрошуємо користувачів нашої бібліотеку  поділитися власними думками та міркуваннями, що для них толерантність. Із фондів книгозбірні пропонуємо  толерантно-орієнтовані видання, де автори   життям своїх героїв  подають приклади толерантності.